شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷
متهم کردن نظام اسلامی چرا؟!
در این جهان پر از آشوب کشورهای زیادی دارای دشمن هستند ولی می توان گفت جمهوری اسلامی ایران به اندازه همه کشورهای دشمن دارد.

کانون وبلاگ نویسان قم به نقل از وبلاگ"صراط صادق"،

علت  دشمنی ها ، هم این است این نظام  از اسلام می گوید و به اجرای اسلام ناب می اندیشد و با شعار نه شرقی نه غربی جمهوری اسلامی به وجود آمده است و هرگز حاضر نیست سرسپرده و گوش به فرمان شرق یا غرب باشد و یا این که از اسلام ناب دست بردارد.

به یقین اگر این نظام فریادرسی از مسلمانان ستم دیده در لبنان ، فلسطین ،عراق ، سوریه و یمن دست بردارد و به دفاع از آنها نپردازد،و یا حاضر به ذبح استقلالش باشد ،امریکای استعمارگر  و همه ی حامیان رژیم جعلی اسرائیل از عمق وجود از برادری با ایران خواهند گفت.

یکی از مظاهر قدرت جمهوری اسلامی در مقابل این همه دشمن،انتخابات است در هر انتخاباتی بهانه های کافی برای نامهری کردن به ارکان حکومت و نظام وجود دارد و آن همه دشمن هم از ته دل دوست دارند ایرانیان با دست و زبان خودشان نظام و ارکان کشورشان را زیر سئوال ببرند تا آنها هم با تبلیغاتی ناجوانمردانه اصل انقلاب و تئوری  ولایت فقیه ، را غیر عملی و یافاسد جلوه بدهند .

اکنون که تایید و رد صلاحیت ها نمایان شده است  برخیها  بر علیه نهادی حکومتی چون شورای محترم نگهبان طنزهای دشمن شادکن می سازند و در سایت ها درج می کنند!  غافل از این که همین طنزها به  سوژه های فربه و بسیار داغ برای معاندین نظام تبدیل می شود !

برخی از رد شدگان  تهمت  نوشتند و گفتند :

« نمی دانم خودم را ساده لوح بدانم یا نویسندگان این ماده را! خوب شما که متر و قیچی در دستتان است تهمتی بنویسید و انگی را بچسبانید که برنده تر و بیشتر در بین افراد جامعه موثر باشد.اولا اعلام می کنم من ملتزم به اسلامم اما اسلام راستین. اسلام عدالت و صداقت. اسلام طرفدار آزادی و برابری. نه اسلام خرافات و تملق و مداحی. نه اسلام حق کشی و طرفدار ستم و تبعیض.»

برخی مصاحبه می کنند و می گویند:

«سیاست حذف رقیب از صحنه کهنه شده است ! و با چنین بیانی تایید شدگان و رد شدگان را مهندسی شده جلوه می دهد!»

و...

 راستی مگر همه از باب وظیفه کاندیدا نشدید اکنون که به دلیل عدم احراز صلاحیت یا رد صلاحیت این بار سنگین مسولیت از دوشتان برداشته شده است چرا (برخی ها) اعتراض از راه قانون را فراموش می کنید و  در روز روشن و در دید این همه دشمن سخنان دشمن شاد کن  و تهمت زدن را برزبان جاری می کنید؟!

حیف نیست یک ایرانی سوژه ای وهابی شادکن برای قاتلین آیت الله نمر و ...درست کند؟! این چه کاندیدایی است که اتهام به نهادی رسمی در مصاحبه ی او به وفور یافت می شود؟!

انتظار عموم مردم از کاندیدهای تایید نشده و طرفدارنشان این است ، از راه قانون وارد شوند و اگر قانونی را ، ناعادلانه می دانند ، منطقی و مستدل به فکر اصلاح آن باشند و با توجه به این که  علاوه بر غربیان متکبر ،کشورهای عربی نیز ایران هراسی را تبلیغ می کنند و قطع رابطه کردند و غالبا به خون نظام و ملت بزرگ ایران تشنه هستند،سخنان نامهربانانه نزنند و خدای نخواسته بر صورت ظریف و نجیب جمهوری اسلامی ناخن نزنند.

به یقین توده های مردم  و مسولین، با تمام وجود نظام اسلامی را که با خون شهدا آب یاری شده است  دوست دارند و هر گز به خاطر رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت برخی ها نامهری به نظام اسلامی را  تحمل نمی کنند زیرا جمهوری اسلامی ارزان به دست نیامده است و نعمت کوچکی هم نیست که به خاطر عدم احراز  و ردصلاحیت ها به صفات ناپسندی متصف شود.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرین مطالب