شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷
تمامی واکنش ها به حضور محکوم اقتصادی دولت اصلاحات در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان +جدول
واکنش ها به حضور مفسد اقتصادی دولت اصلاحات در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان همچنان ادامه دارد،موضوعی که حتی هم فکران این جریان را نیز به واکنش و انتقاد وا داشته است.

کانون وبلاگ نویسان قم،

در شرایطی که احزاب و گروه های سیاسی لیست های نهایی خود را در شهرهای مختلف به مردم ارائه کرده اند و لحظه شماری های برای آغاز انتخابات 7 اسفند و حماسه آفرینی دوباره مردم ایران آغاز شده است برخی اتفاقات در آستانه این دو انتخابات بزرگ واکنش های مهمی را در پی داشته است.

در این میان جریان اصلاح طلب در ارائه ی لیست نهایی خود پروسه ی دیگری را در پیش گرفته است و لیست نهایی اصلاح طلبان توسط مردم هزار چهره این جریان بسته شده است.

غلامحسین کرباسچی که سابقه ای طولانی و همچنین پرونده های مختلفی از تخلفات اقتصادی را دارد این بار لیست نهایی را بسته  که این موضوع حتی مورد انتقاد برخی از هم فکران آنها نیز قرار گرفته است.

مشخص نیست که راز حمایت بک مفسد اقتصادی از اصلاح طلبان چیست؟!مهره ی سوخته ای که مفاسد اقتصادی دولت اصلاحات را رقم زد و اولین کسی بود که فساد دستگاه های دولتی را به وجود آورد به خوبی می تواند در افکار عمومی نشان دهنده این باشد که این جریان نسبت به مسائل فساد اقتصادی چه نگاهی دارد.

از طرفی افکار عمومی کسی را که به عنوان مبدا رسوخ فساد سازمان یافته به بدنه سیاسی کشور شناخته می شود را به این راحتی قبول نخواهند کرد و در حالی که این مفسد اقتصادی تلاش می کند تا مجلسی شبیه مجلس پنجم رقم بزند باید دید چه آینده سیاسی در انتظارش است،به هر حال این موضوع در رسانه ها و همچنین محافل سیاسی با واکنش های متعددی روبرو شده است و حتی فاطمه راکعی  یکی از فعالان  سیاسی اصلاح‌طلب در واکنش به این موضوع گفته است که عارف باید در مورد دلیل حضور کرباسچی در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان توضیح دهد.

 

1

فاطمه راکعی فعال سیاسی اصلاح‌طلب

عارف باید در مورد دلیل حضور کرباسچی در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان توضیح دهد

2

عابد فتاحی نماینده اصلاح طلب مردم ارومیه

انحرافات اصلاح طلبان موجب شد در انتخابات مستقل شرکت کنم، اصلاح طلبان نباید از افراد بدنام و دارای سابقه فساد اقتصادی استفاده کنند.

3

الیاس نادران نماینده مردم تهران

وزیران دولت رفسنجانی رانت رافساد نمیدانستند،دولت اصلاحات برای توجیه فساد کرباسچی سندسازی کرد،مجلس ششم درگیرفساد جزایری بود.

4

صباح زنگنه مشاور وزیر امور خارجه در دولت اصلاحات

اقدامات کرباسچی جنبه های منفی زیادی داشت، جامعه ما نیروهای جوان، خلاق و مخلص زیادی برای عرضه کردن به جای مفسدان اقتصادی دارد.

5

محمد صادق کوشکی کارشناس مسائل سیاسی

مشروح دادگاه و جرم های مسئول تهیه لیست انتخاباتی اصلاح طلبان منتشر شود،مردم ازپیشینه افراد بد سابقه حامی لیست اصلاح طلبان باید مطلع شوند.

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرین مطالب