شنبه ۴ فروردين ۱۳۹۷
کمک به سوریه و حزب الله و یمن و فلسطین چرا؟

کانون وبلاگ نویسان قم به نقل از وبلاگ "صراط حضرت محمد صلّی الله علیه و آله و سلّم"،

اسلام نسبت به جهل و نادانی هشدارهای زیادی داده است. در آیه 199 سوره اعراف دستور می دهد كه از نادان دوری كنید.

  پیش نادان اندرین دنیا مرو

زانکه پیش اوست اینجا جان بجو

پیش نادان عمر خود ضایع مکن

گفته اند پیران دانا این سخن

هرکه با نادان بسر برده شبی

جان او می آید اینجا بر لبی

هرکه با نادان شبی بنشسته است

تا بروز مرگ او دلخسته است

هرکه با نادان نشست و خاست کرد

خویش را بردار دزدان راست کرد

هرکه با نادان کند همصحبتی

بیشکی گردد بعقبی دوزخی

دوزخی دارم ز دست همنشین

از پیامبراكرم (ص) روایت شده كه فرمودند:« من بین دو جاهلیت برانگیخته شده ام. كه دومین آن سخت تر از اولی است.» به فرموده  شهید آوینی امروز که 1400 سال پس از بعثت آخرین پیامبراست، بشر در همان وضعیت جاهلیت اول، فقط با كمی تفاوت ظاهری، قرار گرفته است.»

 زمانی سیاست معصومانه امام علی(ع)را زیر سوال می بردند و می گفتند معاویه سیاست مدار است! و امروز برخی ها می گویند بخش عظیمی از گرفتاری های کشورناشی از سیاست خارجه نظام است و سپس مثال ذکر می کنند که چرا ایران اسلامی به حزب الله لبنان کمک می کند؟

چرا به فلسطینیان کمک می کند؟

ایران تحریم شده چرا به سوریه و یمن کمک می کند؟!

برادر و خواهر منتقدم! در کشور ایران به برکت خون هزاران شهید و کهکشانی از ایثارگری ایثارگران و رهبری امام خمینی کبیر نظامی اسلامی حاکم شده است.و خاتم رسولان الهی فرموده اند هرکس صدای مسلمانی را بشنود و به فریاد او نرسد مسلمان نیست.

ازسویی ظالمان و مستکبرین جهانی نیز با اسلام ناب محمدی(ص)عناد دارند از اینرو در هرکشوری پرچم اسلام برافراشته شود،با تمام توان به میدان می روند تا آن پرچم را به زیر بکشند.برای آنها تفاوتی ندارد آن پرچم به وسیله دستهای توانای سید حسن نصرالله برافراشته شده باشد یا به وسیله سید بدرالدین یمنی ویا هنیه و خالد مشعل و رمضان عبدالله.

عزیزان منتقد! دشمنان اسلام چون به سوریه حمله کردند به صراحت گفتند ایران اسلامی دارای دو بال به نام سوریه و حزب الله لبنان است اگر این دوبال را بشکنیم ،جمهوری اسلامی نیز شکسته شده ای بیش نیست.با این حال فرمانده کل قوا و دیگر ارکان نظام چگونه اجازه خواهند داد بالهای ایران اسلامی شکسته شود!

اگر ایران اسلامی کمک نکند و جام جام مشاوره های خویش را تقدیم کشورهای خط مقدم نکند به یقین باید خود را آماده کند تا در داخل شهرهای ایران با داعش و معاندین اسلام جنگ کند.

علاوه براین آن گاه که ایران اسلامی هشت سال جنگ تحمیلی را تحمل کرد از کشورهای عربی فقط سوریه حامی ایران بود و اکنون که نیازمند کمک ایران است چگونه می توان آن را رها کرد؟

تنها کشوری که در جنگ 33روزه انبار تسلیحاتش را در اختیار حزب الله لبنان قرار داد سوریه بود و حزب الله و ایران چگونه می توانند شاهد سقوط سوریه باشند؟

*نام و نام خانوادگي :

پست الکترونيکي :

*مطلب :
۱) نظراتی را که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد .
۲) از انتشار نظراتی که فاقد محتوا بوده و صرفا انعکاس واکنشهای احساسی باشد جلوگیری خواهد شد .
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید .
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .
آخرین مطالب