چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
حال و روز همدلی و همزبانی در مقام عمل!
اصول گراها ، اصلاح طلب ها و معتدل ها آیا می دانید آن رهبر فرزانه­ ی انقلاب اسلامی سال 94 را چه نام نهادند؟ به نظر می­ رسد برخی­ ها نه تنها نام سال را فراموش کرده اند، بلکه فراموش کرده اند در آخرین ماه سال 94 قرار گرفته اند! اگر همگان می­ دانند نام سال چیست چرا عملکردی را نمی بینیم و اقدامی دیده نمی­ شود؟!
ترمزی برای افراطی گری امریکا و اذنابش
می گویند از کسی پرسیدند روباه تخم گذار است یا بچه زا؟ گفت نمی‌دانم ولی از این روباه دم بریده، هرچه بگویی بر آید!
انتخاب بندگان ، انتخاب بردگان
بندگی خدا عین آزادی و وارستگی است که انسان را به یک راه روشن ، امن و مستقیم که همان راه رشد و تکامل است هدایت می کند و آنکس که ولایت خدا و اولیاء الهی را نپذیرد، به اسارت نفس و طاغوت گرفتار می گردد و از مسیر روشن الهی به تاریکی ها و مهالک فرو خواهد افتاد.
تهدیدزدایی از فرصت بزرگ انتخابات
عوامل نفوذی با ظاهری خیرخواهانه و زبانی چرب و نرم، خود را تا مناصب بالای حکومتی بالا کشیدند و سرانجام زهر خود را هم ریختند.
متهم کردن نظام اسلامی چرا؟!
در این جهان پر از آشوب کشورهای زیادی دارای دشمن هستند ولی می توان گفت جمهوری اسلامی ایران به اندازه همه کشورهای دشمن دارد.
چه می کند دلارهای نفتی آل سعود؟!
جهان از نظر صنعتی و تکنولوژی خیلی پیشرفت کرده است ولی از جهت رعایت حقوق بشری در بدترین شرایط است .
اقتصاد مقاومتی تنها راه‌حل برون‌رفت از رکود اقتصادی
این روزهاحال‌وروز اقتصاد در کشورمان تعریفی نداردبه‌طوری‌که درجه تب رکودهمین‌طور بالا می‌رود از همین رو طبق آخرین رده‌بندی بانک جهانی رتبه کشورمان درزمینهٔ فضای کسب‌وکارکه از مهم‌ترینپایه‌های اقتصاد می‌باشدنسبت به سال گذشته یک رتبه نزول پیداکرده است.
از شهید نمر تا قلب فرهنگی شهر
اگر امام جمعه ای در انتخابات ها ، از گروه یا شخصی خاص طرفداری کند ، طرفداران دیگر نامزدها ، گاه در مقابل امام جمعه موضع گیری خواهند کرد و هرگز به نماز او دل نمی دهند..
در حاشیه دعوت روحانی به اسلامِ رحمانی به جای اسلام ناب
موضع صریح رهبر انقلاب در قبال مطرح کنندگان کلیدواژه «اسلام رحمانی» و پرده برداری از اراده باطل آنها برای طرح ناقص حقیقت و اسلام ناب محمدی(ص)، چیزی نیست که بر کسی و خصوصا شخص رئیس جمهور پوشیده باشد.
رای مردم حق الناس است یعنی..
مقام معظم رهبری رای مردم را حق الناس اعلام کردند و این روزها که بوی انتخابات می دهد بیش از گذشته به این سخن ارزشمند ولی فقیه پرداخته می شود .
سوریه خط مقدم ایران و روسیه
دنیا به یاد دارد که جنگ علیه ملت سوریه و براندازی نظام اسد در سال 2011 بهصورت علنی آغاز شد، جنگی که باگروه‌های مختلف تروریستی همچون داعش، جبهه النصر و.. انجام گرفت.
حملات فرانسه توسط غرب طراحی شده است
خیلی ساده‌لوحانه است که کسی گمان کند داعش آن قدر قدرت دارد که بتواند اروپا را به هم بریزد!
چرا داعش به فرانسه حمله کرد؟
روسیه در حال حمله به مواضع داعش است و شواهد حاکی از آن است که کار داعش رو به پایان است، اما چرا داعش به جای حمله به روسیه، سر از فرانسه در می‌آورد؟..
نوعی دیگر از داعشی ها!
برخی از آنها گویا برای دومین بار به دنیا آمده­ اند.عمری را به کسب دوره­ های پیشرفته دزدی و قاچاق و خلاف کردن،کلک زدن و حقه بازی و زمین خواری صرف کرده­ اند و دراین تولد دوباره ، از آن فنون و ترفندها و مهارت­های عمر گذشته استفاده می­کنند!
آخرین مطالب