چهارشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۷
افزایش هوشیاری؛ راه مقابله با دشمنان منافق و ریاکار
آن‌چه عملکرد امام نهم مسلمانان را در تاریخ، برجسته و درخشان کرده است، تشخیص ماهیت ریاکارانه‌ی دشمن و انتخاب مسیری صحیح برای مقابله با این روش بوده است.
ناآگاهی یا خیانت؟
شاید به دلیل گذر زمان، برخی فراموش کرده باشند که مواضع دشمن شاد کن هاشمی رفسنجانی و پاسخ های روشنگرانه و صریح امام خامنه ای، تنها به موضع اخیر هاشمی درباره موضوع موشکی باز نمیگردد بلکه حداقل در سال گذشته، چهار مورد مواضع قابل تامل و دشمن شادکن از سوی هاشمی رفسنجانی اظهار شده که رهبری انقلاب با هدف صیانت از انقلاب اسلامی از تریبون عمومی به آن پاسخ داده و خط انحرافی هاشمی را برای افکار عمومی تبیین و نتایج سوء آن را به هاشمی تذکر داده اند.
برجام‌هایی برای تغییر سیرت جمهوری اسلامی
رییس دولت یازدهم در موارد متعددی، تاکید کرده بود که با اجرایی‌شدن برجام، «همه‌ی تحریم‌ها» برداشته خواهد شد اما به تعبیر وزیر امور خارجه، فعلا فقط روی کاغذ، تحریم‌ها برداشته شده است..
نانجیب و بی‌ظرفیت مثل فتنه‌گران۸۸
لازمه‌ی حضور در یک مسابقه و رقابت حساس، داشتن ظرفیت بالا و نجابت زیاد است؛ چرا که یک روی سکه‌ی هر رقابتی، باختن و شکست‌خوردن است و دارابودن «ظرفیت و نجابت» سبب جلوگیری از بروز رفتارهای نابخردانه و نانجیبانه، در صورت عدم پیروزی است.
امریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
دشمنی آمریکا و استکبار جهانی با ایران اسلامی به خاطر حرکت قدرتمندانۀ مردمی است چون ایمان مردم، علاقۀ مردم به استقلال و اطمینان به نفس مردم، به ضرر آن‌هاست.
عجایب تاریخ را در ایران ببینید
عجایب تاریخ را فقط در آن چند مورد مشهور، نباید خلاصه کرد. چون در گذر زمان، وقایع عجیبی اتفاق افتاده و همچنان در حال وقوع است که بسیار جالب‌تر و عجیب‌تر از چند بنا و ساختمان است.
حفظ و استمرار امنیت؛ محصول حضور در انتخابات
حضوری که از اول انقلاب تا به امروز ضامن حیات کشور بوده است. هر فرد ایرانی اگر این احساس را داشته باشد که به تنهایی در حفظ حیات یک کشور نقش دارد و آن را وظیفه‌ی خود بداند به یقین دشمنان همیشه ناکام خواهند ماند.
طمع آمریکا و انگلیس به انتخابات؛ باید درس خوبی به آنها داد
بعد از ۳۷ سال، انگار دوباره طمع «شیطان بزرگ» و «روباه پیر» گل کرده است و شیطنتی خطرناک را شاهد هستیم.
نگاهی به جنایت‌ها و ادعاهای حقوق بشری آمریکا
در نیمه دوم قرن بیستم ایالات‌متحده آمریکا حدود ۱۰۰ کودتای نظامی و براندازی حکومت‌ها را طراحی و رهبری کرده است و ده‌ها بار به‌طور مستقیم دست به اشغال نظامی کشورها زده است و یا آن‌ها را تهدید به مداخله نظامی کرده است.
تمامی واکنش ها به حضور محکوم اقتصادی دولت اصلاحات در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان +جدول
واکنش ها به حضور مفسد اقتصادی دولت اصلاحات در فعالیت‌های انتخاباتی اصلاح‌طلبان همچنان ادامه دارد،موضوعی که حتی هم فکران این جریان را نیز به واکنش و انتقاد وا داشته است.
اهداف تشیع انگلیسی
شیعه انگلیسی به افرادی گفته می‌شود که نام شیعه را به یدک می‌کشند و در میان شیعیان حضور دارند، امّا خواسته یا ناخواسته به اجرای برنامه مشخصی که استکبار جهانی برای آنها تعیین کرده می‌پردازند.
«شیخ نمر» نمی‌میرد؛ «آل سعود» مرده‌اند
اسلام واقعی، پیروانی را پرورش می‌دهد که در زندگی منشأ برکات فراوانی هستند و در حقیقت، این‌ها هستند که زندگی واقعی را دارند و گویا مرگ در آنان راهی ندارد و نهایت‌کاری که می‌تواند با آنان داشته باشد این است که جسم آنان را ببرد، اما آثار و برکات آن‌ها ماندنی است و این نشان می‌دهد که آن‌ها نمی‌میرند و بلکه تأثیرات خوب‌شان گسترش می‌‌یابد.
تحلیل اهداف و چرایی اعدام آیت الله شیخ النمر
بر اساس بیانیه وزارت کشور عربستان، حکم اعدام شیخ نمر به همراه 46 متهم دیگر که اغلب آن ها تروریست معرفی شده‌اند، روز شنبه 12 دی 1394 در عربستان اجرا شده است.
شیخ نمر قربانی راه عدالت
شهید شيخ باقر النمر فرمود:"مي‌دانم فردا براي بازداشت من به سراغ خواهيد آمد. خوش مي‌آييد! اين منطق و راه و روش شماست: "بازداشت" و "شکنجه" و "کشتار"؛ ما از قتل و کشتار نمي‌هراسيم. ما از هيچ چيز نمي‌ترسيم.
آخرین مطالب